Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

MOŽNOSTI PLATBY:

dobirka

 

 

bankovni prevod

 

 

PayPal logo

 

GARANCE BEZPEČNÉ
ONLINE PLATBY:

ThePay

 

VISA

MasterCard

Maestro

Diners

 

 


Úvod » Komiksy » DRUUNA 0: Anima


        

DRUUNA 0: Anima

Paolo Serpieri

skladem

 

Číslo produktu: 179
Výrobce: Kurc
EAN kód: 9788392138747
běžná cena 599,0 Kč
naše cena bez DPH: 490,0 Kč
naše cena s DPH (10 %):
539,0 Kč

Po 13 letech čekání nový díl Druuny- Druuna No.0 ANIMA! Jde o prequel - nultý díl série, který je na rozdíl od všech dosud vyšlých dílů zcela bez textu (bublin) - celý děj je vyprávěn jen obrazem.

Scénář a kresba: Paolo Eleuteri Serpieri
Počet stran: 80
Formát listů: 240x320 mm, pevná vazba s přebalem
Rok vydání: 2016 (původní vydání: Lo Scarabeo, 2016)

Vydání v polském vydavatelství Kurc má o něco větší formát (formát obálky 248x327 mm) než originální italské vydání od Lo Scarabeo (225x305 mm), je použit křídový papír, vazba v černém plátně se zlatou ražbou a laminovaný přebal.

Vlastní komiks zabírá 70 stran alba, na zbylých stranách pak jsou skici a doslov od Wojciecha Birka. Autor slíbil dokončit i dlouho chybějící závěrečný devátý díl série, tento nultý díl je zřejmě určitou, místy sebeironickou formou loučení Paola Serpieriho s jeho hlavní hrdinkou.

Needless to say ...She wakes up half naked, gets on her faithful steed and flies off to explore the wilds and beauty of her world. Along the way, she will brave dangers and experience incredible and sensual adventures. She will meet a man as brutish as the fierce creatures she faces, and a mysterious woman. Her destiny will be forever changed...For his comeback, the great artist Serpieri takes us on a torrent of sensations and beauty. It is a fantastic and sublime epic, tinged with humor, where the drawings speak for themselves. In a wonderful exercise in style without words, the Italian master of eroticism revisits the heroic fantasy and lovingly pays tribute to his favorite heroine ... the ninth "official" album of the adventures of Druuna: a prequel.